Система рідинного охолодження NZXT Kraken 120 (RL-KR120-B1)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 36
Немає в наявності
Опис
Виріб підійде для всіх вказаних сокетів. Виготовлений він зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 500~2000 об/хв. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin і 3 Pin.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму36 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (738)
  • Виробник:NZXT
  • Код виробника:RL-KR120-B1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:120 x 152 x 32 мм
  • Довжина радіатора СРО:120 мм