Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad AIO 360 White (G89.GA360A.01)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 40
Немає в наявності
Опис
Galahad AIO 360 — неперевершена система водяного охолодження, із яскравою підсвіткою, покликана відводити тепло від процесора, тим самим підвищувати ефективність вашої системи. Оснащена трьома вентиляторами (120 мм), водяним блоком (діаметр 400 мм) і трикамерним насосом.
Особливості:
- три 120-мм вентилятори в комплекті;
- легке налаштування RGB-підсвічування;
- гідродинамічний підшипник;
- швидкість обертання кулера від 1000 до 1900;
- 4-піновий конектор.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму40 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA360A.01
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1366, s-2011, s-2066, s-775, s-AM4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:69 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:397.5 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм