Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad AIO 360 Black (G89.GA360B.00)
1/3
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 40
Немає в наявності
Опис
Galahad AIO 360 — система водяного охолодження виробництва Lian-Li. Призначений для підвищення продуктивності вашої системи. Виконаний в розмірі 360 мм у чорному кольорі.
Особливості:
- три 120-мм вентилятори в комплекті;
- легке налаштування RGB-підсвічування;
- гідродинамічний підшипник;
- швидкість обертання кулера від 1000 до 1900;
- 4-піновий конектор.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму40 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA360B.00
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1366, s-2011, s-2066, s-775, s-AM4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:397.5 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм