Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad AIO 240 White (G89.GA240A.01)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесора
Немає в наявності
Опис
Galahad AIO 240 — неперевершена система водяного охолодження, із яскравою підсвіткою, покликана відводити тепло від процесора, тим самим підвищувати ефективність вашої системи. Оснащена двома вентиляторами (120 мм), водяним блоком (діаметр 400 мм) і трикамерним насосом.
Особливості:
- два 120-мм вентилятори в комплекті;
- легке налаштування RGB-підсвічування;
- гідродинамічний підшипник;
- швидкість обертання кулера від 1000 до 1900;
- 4-піновий конектор.
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA240A.01
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1200, s-1366, s-2011, s-2066, s-775, s-AM4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:69 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір радіатора:273 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм