Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad AIO 240 White (G89.GA240A.00)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесора
Немає в наявності
Опис
Galahad AIO 240 — система водяного охолодження виробництва Lian-Li. Призначений для підвищення продуктивності вашої системи. Виконаний в розмірі 240 мм у білому кольорі. Відрізняється низьким рівнем шуму та оновленою конструкцією, яка захищена від протікань.
Особливості:
- два 120-мм вентилятори в комплекті;
- легке налаштування RGB-підсвічування;
- гідродинамічний підшипник;
- швидкість обертання кулера від 1000 до 1900;
- 4-піновий конектор.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA240A.00
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1366, s-2011, s-2066, s-775, s-AM4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір радіатора:273 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм