Система рідинного охолодження FRACTAL DESIGN Celsius S24 Prisma (FD-W-2-S2402)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 33
Немає в наявності
Опис
Підтримується технологія Trip Wire, яка знижує турбулентність лопатей.
Гумові трубки оснащені нейлоновою опліткою для додаткової міцності і вишуканого стилю.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму33 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:FRACTAL DESIGN
  • Код виробника:FD-W-2-S2402
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Повітряний потік:85 CFM
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:122 x 31 x 284 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм