Система рідинного охолодження ASUS TUF-LC-120 RGB
1/2
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 29
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- оптимізований вентилятор в стилі TUF Gaming зі спеціальною канавкою на кінчиках лопатей;
- металізована обробка помпи;
- міцні трубки в захисній оболонці.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму29 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (738)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:TUF-LC-120 RGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1366, s-AM4
  • Повітряний потік:67 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:150 x 122 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:800 - 2000 об/хв +/- 10%