Система рідинного охолодження Xilence LQ360G.W.ARGB White (XC998)
1/10
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 28
Немає в наявності
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму28 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Xilence
  • Код виробника:XC998
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-1851, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:76 CFM
  • Живлення:3 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:397 x 120 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм
  • Швидкість обертання кулера:900 - 1850 ± 10% об/хв
  • Максимальний TDP:350 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:397 x 120 x 52 мм