Система рідинного охолодження SILVER STONE IceGem 360 (SST-IG360-ARGB)
1/9
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 36
Немає в наявності
Опис
IceGem 360 - система водяного охолодження виробництва Silver Stone. Отримав три вентилятори по 120 мм. Повністю покриває блок, щоб ефективно відводити тепло від процесора.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму36 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:SILVER STONE
  • Код виробника:SST-IG360-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Повітряний потік:93 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм