Система рідинного охолодження SILVER STONE PF360W ARGB V2 (SST-PF360W-ARGB-V2)
1/13
Особливості:
- швидкість обертання вентилятора: 600–2200 об/хв;
- роз'єми: 4-контактний ШІМ і 4-1-контактний ARGB (5 В LED);
- вбудована ARGB-підсвітка для водоблоку та вентиляторів;
- широка сумісність із сокетами Intel і AMD.
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:SILVER STONE
  • Код виробника:SST-PF360W-ARGB-V2
  • Повітряний потік:94 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:394 x 120 x 28 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм