Система рідинного охолодження SILVER STONE PF240W ARGB V2 (SST-PF240W-ARGB-V2)
1/14
Опис
Радіатор легко витримає агресивні середовища, такі як пара, рідина, жир, розчинник.
Особливості:
- вбудоване адресне RGB-підсвічування для водоблоку та вентилятора;
- гумові накладки на вентиляторі для зниження вібрації та шуму;
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:SILVER STONE
  • Код виробника:SST-PF240W-ARGB-V2
  • Повітряний потік:94 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:272 x 120 x 28 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм