Система рідинного охолодження SILVER STONE IceMyst 360 (SST-IM360-ARGB)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 33
Немає в наявності
Опис
Радіатор легко витримає агресивні середовища, такі як пара, рідина, жир, розчинник.
Особливості:
- водоблок SilverStone нової конструкції з можливістю розширення та повороту (360°);
- модульна конструкція спрощує підключення та керування кабелями;
- злегка опукла мідна опорна пластина забезпечує надійний контакт із процесором;
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму33 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:SILVER STONE
  • Код виробника:SST-IM360-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-2066, s-AM4, s-AM5
  • Повітряний потік:76 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:120 х 28 х 396 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм