Система рідинного охолодження PCCooler DA240 ARGB White (DA240-WHAWXX-GL)
Код: 435458
Оціни
Оціни
1/5
Призначення: Для процесораРівень шуму: 34
Основний колір: Білий
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 16/05
Опис
Водоблок виготовлений із міді, що гарантує швидке та рівномірне відведення тепла, а радіатор з алюмінію має оптимальні розміри — 240 мм у довжину і 27 мм у товщину, що забезпечує максимальну площу охолодження. Трубки довжиною 400 мм дозволяють зручно розмістити систему в корпусі будь-якого формату.
Особливої уваги заслуговує ARGB-підсвітка, яка додає неповторного стилю вашому ПК і легко налаштовується за допомогою стандартного 3-pin 5V-D-G підключення. Корпус вентиляторів і водоблока виконані в білому кольорі, що створює елегантний та сучасний вигляд збірки.
Характеристики
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму34 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:PCCooler
  • Код виробника:DA240-WHAWXX-GL
  • Призначення:Для процесора
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:73.6 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:277х120х27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм
  • Швидкість обертання кулера:500-1800 ±10% об/хв