Система рідинного охолодження NZXT Kraken 360 RGB Black (RL-KR360-B1)
1/5
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 34
Особливості:
- один прохідний кабель від насоса до материнської плати спрощує встановлення;
- попередньо нанесена високоефективна термопаста NZXT;
- яскрава RGB-підсвітка.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму34 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:NZXT
  • Код виробника:RL-KR360-B1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5, s-TR4, s-TRX4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:78.86 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:121 x 394 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм