Система рідинного охолодження NZXT Kraken 280 (RL-KN280-B1)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 32
Особливості:
- стильний дизайн у чорному кольорі;
- система швидкого монтажу;
- вентилятори з гідродинамічним підшипником.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму32 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (611)
  • Виробник:NZXT
  • Код виробника:RL-KN280-B1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:99 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:140 мм
  • Розмір радіатора:143 x 315 x 30 мм
  • Довжина радіатора СРО:280 мм