Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 (RL-KN240-B1)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 30
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- один прохідний кабель від насоса до материнської плати спрощує встановлення;
- попередньо нанесена високоефективна термопаста NZXT.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму30 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:NZXT
  • Код виробника:RL-KN240-B1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5, s-TR4, s-TRX4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:78.02 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:123 x 275 x 30 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм