Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad SL Edition 360 RGB Black (G89.GA360SLB.01)
1/2
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 32
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму32 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA360SLB.01
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:58 CFM
  • Живлення:3 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора: 397.5 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм