Система рідинного охолодження Lian-Li Galahad AIO 360 with RGB Black (G89.GA360B.01)
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 32
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму32 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Lian-Li
  • Код виробника:G89.GA360B.01
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1356, s-1366, s-1700, s-2011, s-2011-v3, s-2066
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:69 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:397.5 x 123.5 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм