Система рідинного охолодження Deepcool LT360 ARGB White (R-LT360-WHAMNC-G-1)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 39
Немає в наявності
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму39 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Deepcool
  • Код виробника:R-LT360-WHAMNC-G-1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1200, s-1700, s-1851, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:72.04 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:402 х 120 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм
  • Швидкість обертання кулера:2400 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:120 x 120 x 25 мм