Система рідинного охолодження Deepcool LQ360 White (R-LQ360-WHDSMC-G-1)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 39
Основний колір: Білий
Немає в наявності
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму39 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Deepcool
  • Код виробника:R-LQ360-WHDSMC-G-1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1200, s-1700, s-1851, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:72.04 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:402×120×27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм
  • Швидкість обертання кулера:600-2400 об/хв ±10%