Система рідинного охолодження Deepcool LP360 ARGB Black (R-LP360-BKMSNC-G-1)
Код: 415936
Оціни
Оціни
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 39
Основний колір: Чорний
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 18/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму39 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Deepcool
  • Код виробника:R-LP360-BKMSNC-G-1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1200, s-1700, s-1851, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:72.04 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:402 х 120 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм