Система рідинного охолодження Deepcool Gammaxx L240T White (DP-H12RF-GL240TW)
1/6
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 30
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- A-RGB підсвітка з ШІМ-керуванням;
- Зручні монтажні планки для простої установки з урахуванням основних типів сокетів Intel і AMD.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму30 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:Deepcool
  • Код виробника:DP-H12RF-GL240TW
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1200, s-1700, s-2011, s-2011-v3, s-2066, s-AM4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:69.34 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:282×120×27 mm
  • Довжина радіатора СРО:240 мм
  • Швидкість обертання кулера:500-1800 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:120×120×25 мм