Система рідинного охолодження AZZA Pyramid 360 (LCAZ-360Y-ARGB)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 34
Немає в наявності
Опис
AZZA Pyramid 360 — система рідинного охолодження довжиною 360 мм, що забезпечить збалансовану продуктивність та ефективність роботи вашої системи. А завдяки яскравому ARGB-підсвічуванню цей компонент стане не лише практичним, а й ефектним доповненням корпусу.
Запатентований водяний блок є більш міцним завдяки унікальним прямокутним ребрам радіатора. Крім того, значно збільшена площа контакту з водяними каналами сприяє кращому розсіюванню тепла. Завдяки 12 водяним каналам шириною 2,0 мм кожен, опір водяних блоків значно зменшується. А завдяки потужному водяному насосу охолодження стає ще ефективнішим. Прямокутні підсилювальні складки на обох кінцях ребер покращують стійкість водяного блоку до тиску та згинання під час монтажу.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму34 дБ
Усі характеристики
Відгуки
Дмитро
прекрасна система охолодження не за всі гроші світу. Працює тихо підсвітка регулюється без проблем
Переглянути відгуки (1)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:AZZA
  • Код виробника:LCAZ-360Y-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:57.5 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:404 x 121 x 35 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм