Система рідинного охолодження AZZA Blizzard SP 240 (LCAZ-240R-ARGB SP)
1/2
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 36
Немає в наявності
Опис
Особливості:
- подвійні кільця ARGB навколо вентилятора та кільця ARGB навколо головки насоса;
- керування за допомогою контролера ARGB або програмного забезпечення;
- 120 мм вентилятор з функцією ШІМ;
- контролер ARGB дозволяє перемикатися між 10 режимами ARGB;
- виготовлений із міцної тефлонової трубки з низьким рівнем випаровування;
- сумісність із програмним забезпеченням материнської плати MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE;
- мідна базова плита забезпечує чудову теплопровідність.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму36 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:AZZA
  • Код виробника:LCAZ-240R-ARGB SP
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:62 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:274 x 120 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм