Система рідинного охолодження AZZA HEX 240 (LCAZ-240H-ARGB)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 34
Немає в наявності
Опис
AZZA HEX 240 — система рідинного охолодження довжиною 240 мм, що забезпечить збалансовану продуктивність та ефективність роботи вашої системи. А завдяки яскравому ARGB-підсвічуванню цей компонент стане не лише практичним, а й ефектним доповненням корпусу.
Запатентований водяний блок є більш міцним завдяки унікальним прямокутним ребрам радіатора. Крім того, значно збільшена площа контакту з водяними каналами сприяє кращому розсіюванню тепла. Завдяки 12 водяним каналам шириною 2,0 мм кожен, опір водяних блоків значно зменшується. А завдяки потужному водяному насосу охолодження стає ще ефективнішим. Прямокутні підсилювальні складки на обох кінцях ребер покращують стійкість водяного блоку до тиску та згинання під час монтажу.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму34 дБ
  • Виробник:AZZA
  • Код виробника:LCAZ-240H-ARGB
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:57.5 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:286 x 121 x 35 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм