Система рідинного охолодження AZZA Blizzard Pro 240 (LCAZ-240R-ARGB PRO)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 34
Немає в наявності
Опис
AZZA Blizzard Pro 240 — система водяного охолодження діаметром 240 мм, призначена для підтримки оптимальної температури системи. Підтримує адресовану систему ARGB-підсвічування, яка включає вишукану кришку насоса з вентиляторами та яскравий дизайн логотипа з тонким трафаретом.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму34 дБ
  • Виробник:AZZA
  • Код виробника:LCAZ-240R-ARGB PRO
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:57.5 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:274 x 121 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм