Система рідинного охолодження A-Data Levante X 360 White (LEVANTEX360-WHCWW)
1/3
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 20
Немає в наявності
Опис
Levante X 360 оснащена трьома вентиляторами 120 мм з двома кільцями ARGB, у кожному з яких є по 20 світлодіодів, що створюють яскраве підсвічування. Вони мають гідродинамічні підшипники (FDB) і розраховані на тривалий термін служби. Також підтримують широкий діапазон швидкостей обертання 600 - 2000 об/хв завдяки широтно-імпульсній модуляції та синхронізуються з материнськими платами, що підтримуютьи роз'єми ШІМ.
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму20 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:A-Data
  • Код виробника:LEVANTEX360-WHCWW
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:51 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:394 x 121 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм