Система рідинного охолодження A-Data Levante X 240 White (LEVANTEX240-WHCWW)
1/3
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 18
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму18 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:A-Data
  • Код виробника:LEVANTEX240-WHCWW
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:62 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:272 x 121 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм