Система рідинного охолодження A-Data Levante X 240 Black (LEVANTEX240-BKCWW)
1/4
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 18
Немає в наявності
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму18 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:A-Data
  • Код виробника:LEVANTEX240-BKCWW
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:62 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:272 x 121 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм