Система рідинного охолодження 1stPlayer TS4-360 White (TS4-360-WH)
1/5
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 38
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму38 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:1stPlayer
  • Код виробника:TS4-360-WH
  • Повітряний потік:77 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:394 х 120 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм
  • Швидкість обертання кулера:1800 об/хв
  • Максимальний TDP:300 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:120 x 120 x 25 мм