Система рідинного охолодження 1stPlayer TS4-240 Black (TS4-240-BK)
1/5
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 36
Основний колір: Чорний
Немає в наявності
Опис
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму36 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:1stPlayer
  • Код виробника:TS4-240-BK
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-1851, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:77 CFM
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:277 х 120 х 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм
  • Швидкість обертання кулера:1800 об/хв
  • Максимальний TDP:250 Вт