Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)

Код: 304453
0 / 5
Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)
Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)Сертифікат Lenovo планшети Andorid на додатковий рік гарантії (5WS0K78440)
1/4
0 / 5
Кешбек 16 грн
549 грн
Кешбек 16 грн

Якщо планшет Lenovo з ОС Android (5WS0K75656) став твоїм цифровим асистентом, підтримує багатозадачність та забезпечує тобі відпочинок, не ризикуй цим через можливий раптовий вихід пристрою з ладу. Хочеш отримувати комфортний сервіс, передбачений для планшета Lenovo, навіть після закінчення строку дії гарантійної підтримки? Вибирай додаткову послугу — продовження гарантії на 1 рік Lenovo. Отримуй своєчасний сервіс та захист своїх інвестицій у пристрій.

Як працює така послуга

Продовження гарантії на 1 рік Lenovo починає діяти одразу після закінчення передбаченого для твого планшета гарантійного терміну. Послуга передбачає такий самий рівень сервісу з ремонту або заміни пристрою, як і основна гарантія. Тобто у разі виникнення несправностей або поломок планшета ти на рік довше отримуватимеш підтримку.

Триваліша впевненість — як збільшити період покриття

Усе, що для цього потрібно, — до кінця строку дії основного гарантійного сервісу, передбаченого для твого пристрою, придбати послугу продовження гарантії на 1 рік.

Надійна підтримка поруч

Не зупиняйся через поломки планшета, тож розраховуй на своєчасну допомогу технічних спеціалістів Lenovo. Фахівці сервісної служби, як ніхто інший, знаються на всіх особливостях техніки бренда та використовують виключно оригінальні деталі під час ремонту. У разі виникнення будь-якої ситуації, що входить до умов гарантійного обслуговування, просто звертайся до найближчого сервісного центру.

Захисти себе від простоїв та зайвих витрат.

Показати більше
  • Виробник:Lenovo
  • Код виробника:5WS0K78440
Історія компанії почалася у 1984 році, коли група вчених Китайської Академії Наук вирішила створити власну технологічну компанію. Спочатку фірма мала назву New Technology Developer Incorporated, згодом назву було змінено на Legend. Компанія почала займатися імпортом електронної техніки (насамперед телевізорів) в Китай та розробкою власного обладнання, яке дозволяло б адаптувати китайські ієрогліфи до «латиномовних» комп’ютерів. За свою діяльність Legend отримала фінансування від Китайської Академії Наук та схвалення від уряду своєї країни. З початком 2000-років компанія, яка стала вже дуже відомою у Китаї, прагне вийти на міжнародний ринок. Вона проводить ребрендинг та змінює назву на Lenovo, що є доволі символічним кроком (частка Le залишилась зі старої назви, плюс до неї додалося латинське... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?