Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00)

Код: 243668
4,5 / 5
Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00)
Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00)Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00)Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00)
-9%знижкаFREE
Тип прибиранняСухий / Вологий
Управління пилососомЗі смартфону
4,5 / 5
Тип пристроюRobot пилосос
Тип прибиранняСухий / Вологий
Управління пилососомЗі смартфону
Площа прибирання250 м²
Час автономної роботи (max)150 хв
Усі характеристики

Xiaomi Mi RoboRock S50 - робот пилосос, який швидко наведе порядок у вашій оселі. Оснащений всім необхідним, щоб зняти із людини необхідність прибирання оселі, а тому стане розумним помічником для спрощення побуту.

Має вбудовані датчики, призначення яких - визначати перешкоди на шляху, відстань до предметів і стін, покриття підлоги, місця розташування, тощо. Гаджет вміє збирати пил і навіть робити вологе прибирання. У нижній частині розумного девайса розміщується контейнер для води. Він допомагає зволожувати спеціальну мікрофібру, яка й здійснює протирання підлоги.

Перед початком вологого прибирання або після його закінчення потрібно діставати контейнер із водою. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і дістається за принципом шухляди, що позбавить від необхідності перевертати корпус пилососа і відповідно дозволить уникати пролиття води.

Xiaomi Mi RoboRock S50 обладнаний датчиком вимірювання відстані до предметів, стін і інших перешкод - карти простору формуються в режимі реального часу. В результаті робот може чітко визначити маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання приміщення.

Xiaomi Mi RoboRock S50 оснащений двигуном NIDEC, який створює тиск у 2000 Паскалей. Гаджет здатний долати різні перешкоди з висотою до 2 сантиметрів. Акумулятора вистачить для 2.5 годин.

Прибирає робот за допомогою V-образної щітки, яка має високу швидкість обертання (1350 об / хв) в сукупності з бічними щітками із Z-подібною структурою щетинок і швидкістю обертання 330 об / хв. Такі інструменти дозволять ефективно видалити забруднення, навіть з кутових ділянок приміщення. Робот здатен працювати на підлозі із різним покриттям - килим, ламінат, тощо.

Показати більше

Розумний помічник для прибирання

Робот пилосос забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично визначати покриття, потужність роботи, визначення місця розташування (завдяки фірмовому алгоритму SLAM) і багато інших параметрів, які спрямовані на максимально якісний процес прибирання.   

Зручний дизайн  

Перед стартом вологого прибирання або після її закінчення виникне необхідність дістати резервуар, щоб долити води (або її замінити) для наступного прибирання. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і дістається за принципом побудова шухляди, що позбавить від необхідності перевертати корпус пилососа і згодом від пролиття води.   

Принципи системи вологого прибирання

Завдяки капілярній системі подачі води на підлозі не буде залишатися калюж. Робот точно розуміє, яка кількість рідини потрібна для прибирання.  

Точна конструкція 

Конструкція мікрофібри розроблена дуже точно для її ідеального кріплення «паз в паз» до резервуару для води, що виключить її прослизання і забезпечить більш якісний процес прибирання.  

SLAM - алгоритм і LDS - лазер

Завдяки точному датчику вимірювання відстані LDS-лазера і ведучого в галузі алгоритму SLAM, карти простору формуються в режимі реального часу. В результаті робт-пилосос може чітко визначити маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання.   

Налаштування зони прибирання

Якщо ви хочете очистити одну кімнату, всі спальні або невеликий передпокій, вам потрібно тільки перетягнути вікно сканування на карті, яке відображається у вашому смартфоні, щоб пилосос очистив задану область.    

Просто як у грі

Торкніться карти на екрані смартфона, щоб вказати інструкції для прибирання. Робот може переміщатися в цільову точку (зазначену вами) також може автоматично планувати маршрут, щоб уникнути перешкод на своєму шляху. Немає карти? Просто встановіть цільову точку, а робот буде прибирати в зазначеному місці.   

Підвищена продуктивність

Робот-пилосос оснащений ультрасучасним двигуном NIDEC, який створює тиск у 2000 Паскалей. Живиться пристрій від акумулятора ємністю 5200 мАг.  

Швидке очищення фільтра 

Підкладка фільтра E11 покрита водонепроникним тефлоном, тому ви можете її промивати після чергового прибирання. Регулярне чищення підкладки фільтра допоможе забезпечити до 95% продуктивності фільтра протягом року.  

Жодних перепон

Пристрій здатний долати різні перешкоди з висотою до 2 сантиметрів.   

Потужний літій-іонний акумулятор

Вбудований акумулятор з ємністю 5200 мАг в стандартному режимі використання може забезпечити безперервну роботу розумного помічника протягом 2.5 годин і за цей час Xiaomi RoboRock Sweep One здатний очистити до 250 квадратних метрів поверхні.  

Інтелектуальна ідентифікація

Розумний пилосос автоматично розпізнає поверхню килима і активує максимальну силу всмоктування для очищення, після «відходу» з поверхні килима він автоматично повертається в звичайний режим всмоктування.   

Ефективне прибирання

Особлива конструкція основної і бічної щітки, а також чистячих валиків розроблена спеціально проти намотування волосся і вовни, щоб запобігти їх потрапляння в мотор і тим самим убезпечити його від перегріву.   

Зниження шуму при роботі 

Пристрій оснащений глушником, унікальна конструкція якого забезпечить більш тихий процес чищення.   

Чистими будуть всі поверхні

Основна щітка пилососа, яка має V-образну структуру щетинок і дуже швидку швидкість обертання разом з бічною щіткою забезпечать ефективне видалення сміття навіть з кутових ділянок приміщення. 

У комплекті поставляється: 

Зарядна док-станція, інструкція, кабель живлення, мікрофібра для миття підлоги, бак для води, пластикова підкладка.   

Схожі моделі 6 товарів
Модель
Ціна
Тип пристрою
Тип прибирання
Управління пилососом
Час автономної роботи (max)
Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00) Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner (S502-00) 10 499 грн   11 499 грнRobot пилососСухий / ВологийЗі смартфону150
Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S51 Sweep One Vacuum Cleaner Rose Gold (S502-00RG) Робот пилосос Xiaomi Mi RoboRock S51 Sweep One Vacuum Cleaner Rose Gold (S502-00RG) 10 999 грнRobot пилососСухий / ВологийЗі смартфону150
 Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C EU White (SKV4093GL) Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C EU White (SKV4093GL) 7 499 грнRobot пилососСухий / ВологийЗі смартфону150
Робот пилосос XIAOMI Mi Robot Vacuum White (SDJQR02RR) Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner White (SDJQR02RR) 7 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону150
Робот пилосос Xiaomi Mijia LDS Robot Vacuum Cleaner MOP Black (SKV4084CN) Робот пилосос Mijia Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM Black (SKV4109GL) 9 999 грнRobot пилососСухий / ВологийЗі смартфону180
Робот-пылесос Xiaomi Mijia LDS Robot Vacuum Cleaner MOP White Робот пилосос Mijia Mi Robot Vacuum-Mop P STYTJ02YM White (SKV4110GL) 9 999 грнRobot пилососСухий / ВологийЗі смартфону180
 • Виробник:Xiaomi
 • Код виробника:S502-00
 • Тип пристрою:Robot пилосос
 • Основний колір:Білий
 • Рівень шуму:67 дБ
 • Вага:3.5 кг
 • Площа прибирання:250 м²
 • Розміри:353 x 350 x 96.5 мм
 • Управління пилососом:Зі смартфону
 • Режими руху:S (зигзагом), У випадковому порядку, Уздовж перешкоди
 • Додаткові можливості:3D карта планування, Безпека на сходах, Датчики перешкод
 • Покриття поверхні:Ворсистий ковер, Ковер, Ковролін, Лінолеум, Ламінат, Паркет, Плитка
 • Режим зарядки:Автоматичне
 • Тип прибирання:Сухий / Вологий
 • Об'єм пилозбірника:500 мл
 • Матеріал:Пластик
 • Час автономної роботи (max):150 хв
 • Споживча потужність:58 Вт
 • Ємність акумулятора:5200 мАг
 • Максимальна висота порогу:20 мм
 • Комплектація:Зарядна док-станція, інструкція, кабель живлення, мікрофібра для миття підлоги, бак для води, пластикова підкладка
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?