Робот пилосос iRobot Roomba i7

Код: 255089
0 / 5
Робот пилосос iRobot Roomba i7
Робот пилосос iRobot Roomba i7Робот пилосос iRobot Roomba i7Робот пилосос iRobot Roomba i7
1/3
Тип прибиранняСухий
Управління пилососомЗі смартфону
0 / 5
Кешбек 179 грн
Тип пристроюRobot пилосос
Тип прибиранняСухий
Покриття поверхніКовролін, Лінолеум, Ламінат, Паркет, Плитка
Площа прибирання120 м²
Об'єм пилозбірника900 мл
Управління пилососомЗі смартфону
Час автономної роботи (max)75 хв
Усі характеристики

iRobot Roomba i7 - роботизований помічник, який спростить побут і зробить життя комфортнішим. Цей пристрій буде підтримувати чистоту вашої оселі, прибираючи різні типи покриття - від килимів до ламінату. Оснащений спеціальними щітками із гумовими елементами, робот-пилосос якісно прибирає забрудення та збирає шерсть тварин і волосся. Бокова щітка у даної моделі одна. 

Він підтримує технологію навігації vSLAM, яка дасть змогу запам'ятовувати планування приміщення та прибирати всі кімнати, не пропускаючи жодної ділянки. Він здатен будувати оптимальний маршрут прибирання та оминати перешкоди. Важливо, що у конструкції робота передбачені спеціальні фільтри, які у процесі прибирання очищують повітря. Це сподобається людям, які схильні до алергії, адже робот буде очищувати не тільки підлогу, а й повітря від бруду. 

Робот працює у парі із додатком, за допомогою якого користувач зможе налаштовувати параметри роботи робота. У дизайні пристрій виглядає традиційно для пристроїв свого сегменту. 

Показати більше

iRobot Roomba i7   

- повністю автономне прибирання з самостійною підзарядкою акумулятора;
- унікальна система побудови карти будинку Imprint ™ Smart Mapping;
- управління зі смартфона c допомогою програми iRobot HOME;
- прибирання до 99% цвілі, пилку, кліщів і різних алергенів;
- покращена форма щіток-екстракторів.

Прибирання майбутнього 

Робот-пилосос зможе сам адаптуватися до нових приміщень, складати їх карту, запам'ятовувати її і надавати вам більш широкі можливості для якісного, швидкого і зручного прибирання. Ідеальний домашній помічник, автоматично виконує прибирання підлоги і підлогових покриттів будь-якого типу і будь-якої площі і не вимагає постійного обслуговування. Це по-справжньому футуристичний робот-прибиральник.   

 Смартфон замість пульта   

Мобільний додаток iRobot HOME дає можливість відмовитися від використання пульта управління, здійснюючи всі дії по налаштуванню пилососа, його запуску і зупинки роботи через мобільний пристрій.  

Працює з розумом 

З запатентованою навігацією iAdapt® 3.0 з технологією vSLAM® робот може наносити на карту своє середовище, щоб безперешкодно і ефективно проводити очищення всього поверху вашого будинку. Робот створює візуальні орієнтири, щоб відстежувати, де він був і де ще необхідно провести прибирання.  

Покращена конструкція

Щітки мають гумові виступи особливої ​​форми, які постійно контактують з підлогою і не дають пропустити ні міліметр простору. Тепер пилосос ідеально збирає пил, бруд, тверде сміття і волосся в місцях невеликих перепадів поверхні по висоті, наприклад, при з'їзді з килима на підлогу і при заїзді на килимове покриття. Також пил чудово забирається при проїзді порогів, що знаходяться у дверних отворах.    

Камера точного позиціонування  

У поглибленні корпусу під кутом розташована камера, за допомогою якої інтелект робота сканує простір навколо себе. Це необхідно для точного визначення місця розташування прибиральника, а також складання карти приміщення. Вся інформація записується і на її основі будується постійна карта простору. При наступних прибираннях робот використовує ці дані і краще орієнтується на місцевості, що підвищує результативність проведення прибирання. 

Схожі моделі 6 товарів
Модель
Ціна
Тип пристрою
Тип прибирання
Управління пилососом
Час автономної роботи (max)
Робот пилосос iRobot Roomba i7 Робот пилосос iRobot Roomba i7 17 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону75
Робот пилосос iRobot Roomba i7+ Робот пилосос iRobot Roomba i7+ 24 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону75
Робот-пилосос iRobot Roomba 692 (R69204) Робот-пилосос iRobot Roomba 692 (R69204) 6 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону60
Робот-пилосос iRobot Roomba i3+ (R35504) Робот-пилосос iRobot Roomba i3+ (R35504) 20 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону хв
Робот-пилосос Samsung VR10M7030WW/EV Робот-пилосос Samsung VR10M7030WW/EV 9 499 грн   9 999Robot пилососСухийЗі смартфону60
Робот-пилосос iRobot Roomba 698 (R69804) Робот-пилосос iRobot Roomba 698 (R69804) 6 999 грнRobot пилососСухийЗі смартфону90
Загальні характеристики
 • Тип прибирання:Сухий
 • Площа прибирання:120 м²
 • Покриття поверхні:Ковролін, Лінолеум, Ламінат, Паркет, Плитка
 • Режими руху:Edge (по периметру), S (зигзагом), Уздовж перешкоди
 • Об'єм пилозбірника:900 мл
 • Додаткові можливості:Безпека на сходах, Датчики перешкод
Управління
 • Управління пилососом:Зі смартфону
Живлення
 • Режим зарядки:Автоматичне
 • Час зарядки:180 хв
 • Час автономної роботи (max):75 хв
 • Ємність акумулятора:1850 мАг
Фізичні параметри
 • Матеріал:Пластик
 • Основний колір:Чорний
 • Вага:5.9 кг
 • Розміри:520 x 140 x 420 мм
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?