Персональний комп'ютер Cobra Gaming (A38X.32.S9.26S.234) - AMD Ryzen 7 3800X / 32 ГБ DDR4 / SATA 3 SSD 960 ГБ / Nvidia / GeForce RTX 2060 SUPER, 8 ГБ / 700 Вт
1/6
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Марка процесораAMD Ryzen 7
Код процесора3800X
Серія відеокартиGeForce RTX 2060 SUPER
Об’єм пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача960 ГБ
Потужність блоку живлення700 Вт
Операційна системаLinux
Аксесуари
Переглянути усі (157)
  • Виробник:Cobra
  • Код виробника:A38X.32.S9.26S.234
  • Просто обирати ПК:Ігровий
  • Операційна система:Linux
Процесор
  • Марка процесора:AMD Ryzen 7
  • Код процесора:3800X
  • Базова частота:3.9 ГГц
  • Максимальна частота процесора:4.5 ГГц
  • Кількість ядер процесора:8 -ядерний
  • Кеш-пам’ять першого рівня:512 КБ
  • Сокет:s-AM4
  • Назва мікроархітектури:Zen 2
  • Технологія виробництва:7 нм
  • Потужність процесора:105 Вт
  • Кеш-пам’ять другого рівня:4 МБ
  • Розблокований множник:Так
  • Рік випуску:2019
Пам'ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
  • Частота оперативної пам'яті:2666 МГц
Відеокарта
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Об’єм відеопам’яті:8 ГБ
  • Тип відеопам’яті:GDDR6
Накопичувач
  • Інтерфейс підключення:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:960 ГБ
Зв'язок із навколишнім світом
  • Оптичний привід:Відсутній
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
Що нового в macOS Tahoe: ТОП-7 найцікавіших фішок
На WWDC 2025 анонсували macOS Tahoe (версія 26), вона вийде восени 2025 року. Новинка отримала назву Tahoe на честь мальовничого озера Тахо в Каліфорнії. Нумерація macOS тепер синхронізована з iOS та іншими системами Apple, тому “26”. Нижче розглянемо ТОП-7 фішок цієї системи. 1. Новий дизайн Liq