ДБЖ Powercom MAC-10000 10000VA
Код: 324883
Оціни
Оціни
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Виготовлений в компактних габаритах, які дозволять розміщувати ПБЖ в офісах із невеликою площею.
Характеристики
Тип ПБЖБезперервної дії
Потужність повна10000 ВА
Форма вихідної напругиПравильна (чиста) синусоїда
Вбудований РК екранТак
Кількість встановлених АКБ20 шт
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі UPS
ПБЖ Powercom MAC-10000 10000VA ДБЖ Powercom MAC-10000 10000VA
ПБЖ PowerWalker VFI 10000 TGB PF1 (10122125) ДБЖ PowerWalker VFI 10000 TGB PF1 (10122125)
  • Виробник:Powercom
  • Код виробника:MAC-10000
  • Тип ПБЖ:Безперервної дії
Основні параметри
  • Потужність активна:10000 Вт
  • Активне охолодження:Так
  • Вбудований РК екран:Так
Вихід
  • Форма вихідної напруги:Правильна (чиста) синусоїда
  • Типи виходів:Клемна колодка
Акумулятор
  • Акумуляторна батарея:Вбудована
  • Напруга вбудованого акумулятора:12 В
  • Місткість вбудованого акумулятора:9 Аг
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:86 кг
  • Ширина:257 мм
  • Висота:570 мм
  • Глибина:590 мм