Об'єктив Panasonic Micro 4/3 Lens 15mm ASPH Black (H-X015E9-K)
Код: 375679
Оціни
Оціни
1/4
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 16/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Об’єктив Panasonic Leica DG Summilux 15mm f/1.7 створений для тих, хто цінує високу оптичну точність у компактному форматі. Система з 9 елементів у 7 групах забезпечує чіткість і деталізацію зображення від центру до країв. Нанопокриття усуває відблиски, а діафрагма F1.7 дозволяє отримати м’яке тло та природну глибину. Легкий і зручний у використанні, він чудово підходить для фото- та відеозйомки.
Характеристики
СистемаPanasonic
БайонетMFT
Мінімальна діафрагмаf/16
Максимальна діафрагмаf/1.7
Фокусна відстань15 мм
Кількість пелюсток діафрагми7
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожа оптика
  • Виробник:Panasonic
  • Код виробника:H-X015E9-K
  • Байонет:MFT
  • Фокусна відстань:15 мм
  • Максимальна діафрагма:f/1.7
  • Мінімальна діафрагма:f/16
  • Діаметр фільтра:46 мм
  • Конструкція (елементів/груп):9 елементів у 7 групах
  • Максимальне збільшення:0.1
  • Мінімальна дистанція фокусування:0.2 м
  • Кут бачення:72°
  • Розміри підтримуваного пристрою:57,5 x 36 мм