Ноутбук Dream Machines RX5080-16UA22 - 16" 300 Гц / Intel Core Ultra 9 / 275HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 2 ТБ / GeForce RTX 5080
1/6
Немає в наявності
Схожі моделі
Ноутбук Dream Machines RX5080-16UA22 Ноутбук Dream Machines RX5080-16UA22 - 16" 300 Гц / Intel Core Ultra 9 / 275HX / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 2 ТБ / GeForce RTX 5080
Немає в наявності
2 ТБ32 ГБIntel Core Ultra 9Діагональ екрану: 16
Опис
Характеристики
Діагональ екрану16"
ПроцесорIntel Core Ultra 9
Модель процесора275HX
Серія відеокартиGeForce RTX 5080
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача2 ТБ
Роздільна здатність екрану2560×1600
Кількість ядер процесора24 -ядерний
Максимальна частота5.4 ГГц
Аксесуари
Переглянути усі (975)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RX5080-16UA22
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для ігор
  • Класифікація:Ігрові
  • Модельний ряд:Dream Machines Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:Intel Core Ultra 9
  • Модель процесора:275HX
  • Максимальна частота:5.4 ГГц
Монітор
  • Діагональ екрану:16"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:300 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR5
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:2 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR7
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, RJ45 (LAN), Thunderbolt, USB 3.2, USB Type-C, miniDisplayPort
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 2.5G, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Кількість USB портів:5 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:4 шт
  • Ємність акумулятора:80 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:356 мм
  • Глибина:245 мм
  • Висота:26 мм