Ноутбук Dream Machines RT5090-16UA32 - 16" 300 Гц / AMD Ryzen 9 / 9955HX3D / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 2 ТБ / GeForce RTX 5090
1/7
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
2 ТБ32 ГБAMD Ryzen 9Діагональ екрану: 16
Опис
Характеристики
Діагональ екрану16"
ПроцесорAMD Ryzen 9
Модель процесора9955HX3D
Серія відеокартиGeForce RTX 5090
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача2 ТБ
Об’єм пам’яті відеокарти24 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (975)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:RT5090-16UA32
  • Модельний ряд:Dream Machines Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:AMD Ryzen 9
  • Модель процесора:9955HX3D
  • Максимальна частота:5.4 ГГц
Монітор
  • Діагональ екрану:16"
  • Підсвітка екрану:mini-LED
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:2 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
  • Мережеві інтерфейси:Ethernet 2.5G, WiFi 802.11ax
  • Кількість елементів живлення:3 шт
  • Ємність акумулятора:80 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:356 мм
  • Глибина:245 мм
  • Висота:25 мм