Ноутбук Dream Machines GX4MRXL-14UA26 - 14" IPS 120 Гц / Intel Core Ultra 7 / Ultra 7 155H / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Intel Arc graphics
1/6
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Діагональ екрану14"
Тип матриціIPS
ПроцесорIntel Core Ultra 7
Модель процесораUltra 7 155H
Серія відеокартиIntel Arc graphics
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Роздільна здатність екрану2880×1800
Максимальна частота4.8 ГГц
Об’єм пам’яті відеокартиUMA
Аксесуари
Переглянути усі (784)
  • Виробник:Dream Machines
  • Код виробника:GX4MRXL-14UA26
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для роботи й навчання
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:Intel Core Ultra 7
  • Максимальна частота:4.8 ГГц
  • Технологія виробництва:Intel 4
Монітор
  • Діагональ екрану:14"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:120 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR5
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:1 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:Intel
  • Об’єм пам’яті відеокарти:UMA
  • Тип відеопам’яті:Загальний
Зв’язок із навколишнім світом
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD)
  • Кількість USB портів:5 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:3 шт
  • Ємність акумулятора:60 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:311 мм
  • Глибина:220 мм
  • Висота:17 мм