Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507NV-LP025 Mecha Gray - 15.6" IPS 144 Гц / AMD Ryzen 5 / 7535HS / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / GeForce RTX 4060
1/4
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Зовнішньо представляє пристрій, який одразу можна віднести до геймерського сегмента, — корпус із декоративними елементами та підсвічена клавіатура створюють агресивний та брутальний образ ноутбука. Екран моделі має стандартні габарити у 15,6", однак вирізняється тонкими рамками. Завдяки частоті оновлення 144 Гц геймер зможе зануритися у сюжет з головою, насолоджуючись плавною графікою навіть у динамічних моментах сюжету гри.
Характеристики
Діагональ екрану15.6"
Тип матриціIPS
ПроцесорAMD Ryzen 5
Модель процесора7535HS
Серія відеокартиGeForce RTX 4060
Об’єм оперативної пам’яті16 ГБ
Об'єм накопичувача512 ГБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора6 -ядерний
Максимальна частота4.55 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти8 ГБ
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:FA507NV-LP025
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для ігор
  • Серія:Серія TUF
  • Класифікація:Ігрові
  • Модельний ряд:ASUS Gaming
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Процесор:AMD Ryzen 5
  • Модель процесора:7535HS
  • Максимальна частота:4.55 ГГц
Монітор
  • Діагональ екрану:15.6"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:IPS
  • Тип дисплею:Звичайний
  • Частота оновлення екрану:144 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR5
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:512 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR6
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), USB 3.2, USB Type-C
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Кількість USB портів:4 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:4 шт
  • Ємність акумулятора:90 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:354 мм
  • Глибина:251 мм
  • Висота:25 мм