Ноутбук ASUS Laptop BR1402FGA-NT0021 Mineral Grey - 14" TN+Film 60 Гц / Intel Core i3 / i3-N305 / DDR4 8 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Intel UHD Graphics
1/6
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Діагональ екрану14"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорIntel Core i3
Модель процесораi3-N305
Серія відеокартиIntel UHD Graphics
Об’єм оперативної пам’яті8 ГБ
Об'єм накопичувача512 ГБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Максимальна частота3.8 ГГц
Об’єм пам’яті відеокартиUMA
Аксесуари
Переглянути усі (114)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:BR1402FGA-NT0021
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для роботи й навчання
  • Серія:Серія Br
  • Класифікація:Універсальні
  • Модельний ряд:ASUS Laptop
  • Операційна система:ОС відсутня
Процесор
  • Процесор:Intel Core i3
  • Модель процесора:i3-N305
  • Максимальна частота:3.8 ГГц
  • Технологія виробництва:Intel 7
Монітор
  • Діагональ екрану:14"
  • Покриття екрану:Глянсове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Сенсорний
  • Частота оновлення екрану:60 Гц
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:PCI-E SSD
  • Об'єм накопичувача:512 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:Intel
  • Об’єм пам’яті відеокарти:UMA
  • Тип відеопам’яті:Загальний
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ax
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Ні
  • Кількість USB портів:4 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Ні
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:3 шт
  • Ємність акумулятора:50 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:332 мм
  • Глибина:229 мм
  • Висота:21 мм