Навушники Baseus Eli Fit Open-Ear Black (A00073200123-00)
1/9
Немає в наявності
Схожі навушники та гарнітури
Немає в наявності
Для смартфонаTWS (повністю бездротові)
Навушники Canyon TWS-5 Black (CNS-TWS5B) Навушники Canyon TWS-5 Black (CNS-TWS5B)
Навушники Canyon TWS-6 Black (CNS-TWS6B) Навушники Canyon TWS-6 Black (CNS-TWS6B)
Опис
Baseus Eli Fit Open-Ear — це навушники, що поєднують високу якість звуку з мінімальним рівнем шуму, забезпечуючи комфорт і свободу рухів. Завдяки динамікам 16.2 мм і частотному діапазону 20 Гц–20 кГц вони створюють живий і насичений звук. Оснащені Bluetooth 5.3, ці навушники гарантують стабільне бездротове з’єднання, а місткість акумулятора кейса на 400 мАг забезпечує до 7.5 годин роботи для музики чи дзвінків. Захист від вологи IPX4 робить їх надійними навіть під час активного використання.
Характеристики
ШумоізоляціяНі
Тип навушниківВкладиші
Призначення навушниківДля смартфона
Аксесуари
Переглянути усі (322)
  • Виробник:Baseus
  • Код виробника:A00073200123-00
  • Тип пристрою:Навушники
  • Тип навушників:Вкладиші
  • Призначення навушників:Для смартфона
Параметри
  • Тип динаміків:Динамічний
  • Частотний діапазон:20 - 20000 Гц
  • Опір:32 Ом