Монітор Samsung Odyssey OLED G6 G60SF LS27FG602SIXUA Silver - 27" QD-OLED / 2560×1440 / 500 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync / Pivot / HAS
Код: 447711
Оціни
Оціни
1/13
Знижка -12%
Знижка -12%
42 999
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Конструкція Samsung LS27FG602SIXUA акцентує на гнучкості та комфорті: плоский дизайн з тонкими рамками створює безшовний простір для мультимоніторних сетапів, з VESA 100x100 мм та регульованою підставкою для нахилу, з технологіями Flicker-Free та Low Blue Light для захисту зору під час марафонських сесій. Підключення охоплює 2x HDMI 2.1 та DisplayPort 1.4 для універсальної інтеграції з ПК, консолями чи ноутбуками, з USB-хабом для периферії, забезпечуючи безшовну роботу без адаптерів, а CoreSync з RGB-подсвічуванням синхронізує ефекти з грою для іммерсії.
Характеристики
Діагональ екрану27"