Монітор Samsung LS27A800UNIXCI Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
1/13
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор Samsung LS27A800UNIXCI Black Монітор Samsung LS27A800UNIXCI Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Немає в наявності
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор iiyama HB2701UHSNP-B1 Black Монітор iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Опис
Оцініть велику картинку та чудову деталізацію
Чудова видимість зображення під будь-яким кутом
Насолоджуйтесь мільярдом колірних відтінків з неймовірною глибиною колірного тону
Зберігайте порядок на робочому місці
Вбудовані динаміки – покращена ергономіка
Максимальний комфорт та концентрація
Автовибір джерела сигналу
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.0, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS27A800UNIXCI
  • Просто обирати:Для дому та офісу, Для роботи MacBook
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Фірмові технології:Flicker Free, Eye Saver
  • sRGB:99%
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:38 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.8 кг
  • Ширина:616 мм
  • Висота:552 мм
  • Глибина:196 мм