Монітор Samsung LS27A700NWIXCI Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
1/7
Немає в наявності
Схожі монітори
 Монітор Samsung LS27A700NWIXCI Black Монітор Samsung LS27A700NWIXCI Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Немає в наявності
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор iiyama HB2701UHSNP-B1 Black Монітор iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LS27A700NWIXCI
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Контрастність:Mega Infinity DCR
  • Технології монітора:Підтримка HDR, Picture by Picture, PiP
  • Фірмові технології:Flicker Free, Eye Saver
  • sRGB:99%
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Потужність:37 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:5.5 кг
  • Ширина:616 мм
  • Висота:456 мм
  • Глибина:194 мм