Монітор Philips 40B1U5601H/00 Black - 40" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / HAS
1/5
Знижка -3%
Знижка -3%
31 819
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 15/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Формат UltraWide 21:9 збільшує продуктивність, дозволяючи проводити наочне порівняння кількох документів одночасно і легко переглядати таблиці з великою кількістю стовпців. Монітор Philips має 5 Мп веб-камеру, мікрофон з шумопоглинанням та динаміки. Ідеальний варіант для роботи з дому та спільного виконання завдань на віддаленій основі. Камера забезпечує безпеку використання, оскільки прихована, коли не використовується. Мікрофон і два 5 Вт динаміки допоможуть чітко чути голоси співрозмовників.
Характеристики
Діагональ екрану40"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3440x1440
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану120 Гц
Час реакції4 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 40B1U5601H/00 Black Монітор Philips 40B1U5601H/00 Black - 40" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / HAS