Монітор Philips 32BDL4511D/00 - 32" 1920×1080 / 60 Гц
Код: 442506
Оціни
Оціни
1/6
Товар продано
Схожі монітори
Монітор Philips 32BDL4511D/00 Монітор Philips 32BDL4511D/00 - 32" 1920×1080 / 60 Гц
Товар продано
LEDЧорний1920×1080Діагональ екрану: 32
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Функція SmartPower знижує енергоспоживання до 50%, забезпечуючи економію електроенергії (споживання: 36 Вт типове, 60 Вт максимальне, 0,5 Вт у режимі очікування). SmartPlayer перетворює USB-накопичувач на пристрій цифрової реклами, дозволяючи відтворювати відео, аудіо та зображення за розкладом.
Характеристики
Діагональ екрану32"
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість400 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
ІнтерфейсиAudio Line in, Audio Line out, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:32BDL4511D/00
  • Просто обирати:Робоча конячка
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Формат зображення:16:9
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:400 кд/м²
  • Час відгуку матриці:8 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:60 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:5.7 кг
  • Ширина:726 мм
  • Висота:425 мм
  • Глибина:65 мм