Монітор Philips 27M2C5501/00 White - 27" VA / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync / HAS
Код: 410567
Оціни
Оціни
1/6
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 15/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Ультракороткий час відповіді (0,5 мс) для чіткої та плавної гри
Вигнутий дизайн дисплея для більшого ефекту занурення
SmartContrast для насичених чорних відтінків
Удосконалена ШІ технологія Ambiglow: для інтенсивних розваг
Режим гри SmartImage, оптимізований для гравців
Цей ігровий дисплей Philips має екранне меню зі швидким доступом, точно налаштоване для гравців, що пропонує різноманітні опції. Режим "FPS" (Стрілялка від першої особи) покращує темні сцени в іграх, що дозволяє бачити приховані об’єкти у темних місцях. Режим "Racing" (Перегони) адаптує дисплей із найшвидшим часом відповіді, насиченим кольором та корекцією зображення. Режим "RTS" (Стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє виділяти певну ділянку і регулювати розмір та зображення. Режими "Gamer 1" (Гравець 1) та "Gamer 2" (Гравець 2) дозволяють зберігати персональні налаштування на основі різних ігор, забезпечуючи найкраще функціонування.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціVA
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану180 Гц
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 27M2C5501/00 White Монітор Philips 27M2C5501/00 White - 27" VA / 2560×1440 / 180 Гц / AMD FreeSync / HAS