Монітор Philips 27B2U6903/00 Gray - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Adaptive Sync / HAS
Код: 439866
Оціни
Оціни
1/7
Знижка -5%
Знижка -5%
24 035
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Для підключення доступні порти HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-C, Thunderbolt 4 та 3.5 мм аудіороз’єм. Вбудовані стереодинаміки (2x3 Вт) забезпечують базовий звук для відеоконференцій чи мультимедіа, але для якісного аудіо краще використовувати зовнішні колонки.
Ергономічна підставка Compact Ergo​​​​​​​ дозволяє регулювати висоту (до 150 мм)нахил (-5°/+30°)поворот (±180°), забезпечуючи комфорт для різних сценаріїв використання. Підтримка VESA 100x100 мм дозволяє кріпити монітор на стіну чи кронштейн.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Яскравість350 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), Thunderbolt, USB 3.2, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 27B2U6903/00 Gray Монітор Philips 27B2U6903/00 Gray - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Adaptive Sync / HAS